Tüm Şehirler
TR | EN

Etkinlik Seçimi

Macaristan - Türkiye

Tarih / Saat / Yer Seçimi

Koltuk Seçimi

Ödeme ve Onay

Tarih / Saat / Yer Seçimi

Macaristan - Türkiye

Macaristan - Türkiye

Spor

FIFA 2014 Dünya Kupası Eleme Grubu Maçı

MyBilet sunduğu bu yeni hizmet ile Türkiye nin 2014 Dünya Kupası eleme maçı mücadelesi kapsamında deplasmanda yapacağı tüm zorlu mücadelerde kırmızı beyaz renklere gönül veren sporseverleri takımlarını destek olmaya çağırıyor. 2014 Dünya Kupası nda mücadele eden Türkiye nin rakibi olan Macaristan maçlarını Budapeste Puskas Ferenc yapıyor.

Maç ve Hizmet Bedeli Bileti: 140 Euro (Bilet Teslimat Hizmeti dahildir.)

Bilet satın alan Kullanıcılarımızın vize işlemleri ve Macaristan a girişle ilgili yasal durumlarından MyBilet sorumlu değildir. Belirtilen tarihlerde geçerli bir Macaristan vizesi sahibi olmak Macaristan a giriş yapabilecek durumda olmak bilet satın alan Kullanıcının sorumluluğundadır. Bu sebeplerle iptal ve/veya iade gerçekleştirilmez.

Satışa sunulan biletler ve/veya hizmetlerin Türkiye Futbol Federasyonu ve/veya kulüpler ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu biletler/hizmetler MyBilet garantisiyle satışa sunulmaktadır. Satın alacağınız biletler, federasyona ve/veya kulüplere ayrılan resmi bölümde değil, stadyumun genele ayrılmış olan ve rakip takım taraftarlarının da bulunabileceği özel bölümlerinde yer almaktadır. Bu yüzden, bu bölümde genel sportmenlik kurallarına uygun davranılması ve taraftar kimliği dışında hareket edilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla, ülke ve/veya kulüp forması, atkısı, şapkası taraftar kimliğini belirleyici renklerde aksesuarlar kullanılmaması, maç süresince de genel kuralların dışında söylemler ve tezahüratlarda bulunulmaması kendi güvenliğiniz ve kesintisiz seyir keyfiniz açısından önem taşımaktadır. Aksi davranışlarda bulunanlar güvenlik görevlileri tarafından stadyum dışına çıkartılacaktır. Bu durum MyBilet ten alınan hizmetlerle ilişkilendirilmez, bir iade/iptal gerekçesi olarak kabul edilmez. MyBilet ten bilet/hizmet satın alan Kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Etkinlikle ilgili Sıkça Sorulan Sorular için alttaki "Web Sitesi" bölümüne tıklayabilirsiniz.

Mekanlar ve Saatler

Seçtiğiniz etkinliğin tarihi geçmiş, seansı satışa kapalı ya da bilet satışı henüz başlamamış olabilir.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.