Tüm Şehirler
TR | EN

Etkinlik Seçimi

Chelsea - Galatasaray

Tarih / Saat / Yer Seçimi

Koltuk Seçimi

Ödeme ve Onay

Tarih / Saat / Yer Seçimi

Chelsea - Galatasaray

Chelsea - Galatasaray

Yurtdışı Spor

UEFA Şampiyonlar Ligi

Satışa sunulan biletler ve/veya hizmetler Türkiye Futbol Federasyonu ve/veya kulüpler adına veya kulüplere ayrılan kontenjandan satılmamaktadır. Bu biletler/hizmetler MyBilet garantisiyle satışa sunulmaktadır. Satışa sunulan bu biletler, federasyona ve/veya kulüplere ayrılan özel “guest team-misafir takım” bölümünde değil, stadyumun genele ayrılmış olan ve rakip takım taraftarlarının da bulunabileceği karma bölümlerinde yer almaktadır. Bu yüzden, bu bölümde genel sportmenlik kurallarına uygun davranılması ve taraftar kimliği dışında hareket edilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla, ülke ve/veya kulüp forması, atkısı, şapkası taraftar kimliğini belirleyici renklerde aksesuarlar kullanılmamasında özenli davranılması, maç süresince de genel sportmenlik kurallarının dışında söylemler ve tezahüratlarda bulunulmaması kendi güvenliğiniz ve kesintisiz seyir keyfiniz açısından önem taşımaktadır. Aksi davranışlarda bulunanlar güvenlik görevlileri tarafından stadyum dışına çıkartılabilir. Bu durum MyBilet ten alınan hizmetlerle ilişkilendirilmez, bir iade/iptal gerekçesi olarak kabul edilmez. Fiyatlar ilan edildiği gün için geçerlidir. MyBilet ten bilet/hizmet satın alan Kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Size sunduğumuz biletler Network ümüzdeki şirketler tarafından etkinliklerden çok önce yatırım yapılarak stoklanmıştır. Bu biletlerin değeri etkinliğe olan arz ve talebe göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde biletin normal fiyatının üstünde de altında da fiyatlar görebilirsiniz. Yüksek talep gören ve biletleri çabuk tükenen etkinliklerde bilet fiyatları normal fiyatının üstünde olacağı gibi, az talep gören etkinliklerde bilet fiyatı normal ya da normal fiyatının altında olabilmektedir.

Alacağınız biletler ikili gruplar halinde garanti edilmektedir. Dört veya daha fazla miktarda bilet alımında biletlerinizin yan yana olmasını talep ediyorsanız öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Biletlerin dağıtımı etkinliğin yapılacağı gün MyBilet temsilcisi tarafından açıklanacak stadyuma yakın bir teslimat noktasından yapılacaktır.

Ödemesi yapılmış biletlerin iade ve iptali mümkün değildir.

Mekanlar ve Saatler

Seçtiğiniz etkinliğin tarihi geçmiş, seansı satışa kapalı ya da bilet satışı henüz başlamamış olabilir.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.